Vadgazdálkodási technikus kecskeméti alapítványi OKJ képzés (esti tagozat)

A képzésre korhatár nélkül jelentkezhetsz, így nincs semmi akadálya atanulásnak! Ha szeretnél vadászattal foglalkozni, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az alapítványi képzések estiidőpontokban indulnak és 2 tanéven keresztül folyik az oktatás! Ha szívesen járnál iskolarendszerű képzésre és a nappaliórákban más dolgod van, akkor kattints ide és érdeklődj!

• Térítési díj

A kecskeméti képzés térítési díjamindössze 395.000 Ft. Nálunk nem kell egyszerre hatalmas összegeket kifizetned ahhoz, hogy egy piacképes szakmát szerezz! Ha ki tudod gazdálkodni a képzés díját vagy részletekben fizetnél, akkor kattints ide és érdeklődj!

A vadgazdálkodás és a természetvédelem területén középfokú végzettséget igénylő munkakörök, középszintű vezetői feladatok ellátása. A vadállomány gondozása, hasznosítása és a védelmével kapcsolatos feladatok ellátása.

• 11607-16 Vadászati állattan
  • 11605-16 Élőhely fejlesztés és gazdálkodás
  • 11609-16 Vadtenyésztés
  • 11608-16 Vadgazdálkodás, vadtakarmányozás