Kőműves kecskeméti alapítványi OKJ képzés

Ha nem múltál el még 25 éves, akkor nincs semmi akadálya a jelentkezésnek! Ha szeretnél egyedivé tenni több száz lakást és házat, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az alapítványi képzések nappali időpontokban indulnak és 3 tanéven keresztül folyik az oktatás! Ha szívesen járnál iskolarendszerű képzésre és az esti órákban más dolgod van, akkor kattints ide és érdeklődj!

• Havidíj

A kecskeméti képzés tandíja mindössze 18 000 Ft/hónap*. Nálunk nem kell egyszerre hatalmas összegeket kifizetned ahhoz, hogy egy piacképes szakmát szerezz! Ha ki tudod gazdálkodni ezt a csekély havidíjat, akkor kattints ide és érdeklődj!

A kőműves és hidegburkoló feladata épületek és épületrészek létesítése, javítása, karbantartása, felújítása és bontása, valamint kültéri és beltéri felületek hidegburkolása.

• Építőipari közös tevékenység
  • Falazás, vakolás
  • Beton és vasbeton szerkezetek
  • Szigetelések
  • Térburkolás
  • Kiegészítő kőműves feladatok
  • Foglalkoztatás I.
  • Foglalkoztatás II.

A képzéshez szükséges előképzettség: Alapfokú iskolai végzettség

Korhatár: 25 év

Időtartam: 3 év

Tandíj: 18 000 Ft

Besorolás: Iskolarendszerű OKJ képzés

Tanrend: Nappali tagozat

OM szám: 200545

Részletfizetési lehetőség: Van – Havidíj!

Tananyagok ára: Érdeklődj a részletekről!

Záróvizsgák díjai: Érdeklődj a részletekről!

Pályaalkalmassági követelmények: –

• Burkoló kőműves
  • Díszburkoló
  • Épületburkoló