Irodai titkár kecskeméti alapítványi OKJ képzés (nappali tagozat)

Ha nem múltál el még 25 éves, akkor nincs semmi akadálya a jelentkezésnek! Ha szeretnél titkárként dolgozni, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az alapítványi képzések nappali időpontokban indulnak és 2 tanéven keresztül folyik az oktatás! Ha szívesen járnál iskolarendszerű képzésre és az esti órákban más dolgod van, akkor kattints ide és érdeklődj!

• Térítési díj

A kecskeméti képzés térítési díjamindössze 325.000 Ft. Nálunk nem kell egyszerre hatalmas összegeket kifizetned ahhoz, hogy egy piacképes szakmát szerezz! Ha ki tudod gazdálkodni a képzés díját vagy részletekben fizetnél, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az Irodai titkár számítógép-kezelési és szövegszerkesztési, gépírási, titkári, gazdasági, jogi, vállalkozási, kommunikációs és protokollismeretek, valamint idegennyelvtudás birtokában hivatalokban, intézményekben, hazai és külföldi érdekeltségű szervezeteknél (gazdálkodó egységeknél) ügyintézői és titkári feladatokat lát el. Szakmai tevékenységével közvetlenül támogatja a munkahelyi vezetés/vezető döntéshozó, irányító munkáját.

• 10066-16 Gazdálkodási alapfeladatok

• Irodavezető
  • Személyi titkár
  • Projektmenedzser-asszisztens