Eladó kecskeméti alapítványi OKJ képzés

Ha nem múltál el még 25 éves, akkor nincs semmi akadálya a jelentkezésnek! Ha szeretnél a kedvenc boltodban dolgozni, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az alapítványi képzések nappali időpontokban indulnak és 3 tanéven keresztül folyik az oktatás! Ha szívesen járnál iskolarendszerű képzésre és az esti órákban más dolgod van, akkor kattints ide és érdeklődj!

• Havidíj

A kecskeméti képzés tandíja mindössze Frissítés alatt... türelmet kérünk.. Nálunk nem kell egyszerre hatalmas összegeket kifizetned ahhoz, hogy egy piacképes szakmát szerezz! Ha ki tudod gazdálkodni ezt a csekély havidíjat, akkor kattints ide és érdeklődj!

Az eladó szakember a kereskedelmi egységekben kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat. Az eladásra kerülő áruk átvételével, raktározásával, állagmegóvásával, értékesítésre történő előkészítésével, eladótéri kihelyezésével, értékesítésével kapcsolatos feladatokat lát el. Közreműködik az áruk beszerzésének előkészítésében és lebonyolításában. Ellátja a kereskedelmi egység szabályszerű működésével kapcsolatos eladói feladatokat.

• 11691-16 Eladástan
  • 11992-16 Kereskedelmi ismeretek
  • 10027-16 Ruházati cikkek és a vegyes iparcikkek forgalmazása
  • 10028-16 Élelmiszerek és vegyi áruk forgalmazása
  • 10029-16 A műszaki cikkek forgalmazása

Képzés OKJ száma: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

A képzéshez szükséges előképzettség: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Korhatár: 25 év

Időtartam: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Tandíj: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Besorolás: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Tanrend: Frissítés alatt... türelmet kérünk. tagozat

Frissítés alatt... türelmet kérünk. Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Részletfizetési lehetőség: Van – Havidíj!

Tananyagok ára: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Záróvizsgák díjai: Frissítés alatt... türelmet kérünk.

Pályaalkalmassági követelmények: –

Előírt gyakorlat: –

Kedvezmények: Diákigazolvány / Családi pótlék / Árvaellátás

• Élelmiszer- és vegyiáru-eladó
  • Gyógynövény eladó
  • Zöldség-, gyümölcs eladó
  • ABC-eladó
  • Áruházi eladó
  • Eladó, fűszerüzlet
  • Eladó, szupermarket
  • Élelmiszer eladó
  • Élelmiszerbolti eladó
  • Műszakicikk eladó
  • Híradástechnikai- és elektronikaicikk-eladó
  • Vas-, műszaki-eladó
  • Alkatrész-értékesítő, eladó
  • Bútor- és lakástextil-eladó
  • Vas-, műszaki-, műanyag-, üvegárubolti eladó
  • Könyvesbolti eladó
  • Kultúrcikk eladó
  • Konfekció-, méteráru- és lakástextil-eladó
  • Ruha-, textil eladó
  • Ruházati bolti eladó
  • Porcelán- és edényáru-eladó

A komplex szakmai Eladó OKJ vizsga vizsgatevékenységei és vizsgafeladatai:

Erre a képzésre jelenleg nem tudsz jelentkezni.

Kérjük, nézz vissza később, vagy válassz másik képzést a menüből a kecskeméti alapítványi képzők kínálatai közül.

AIRPRESS LOADED

+ 401 | Adatok?filterByFormula=OR({ID} = "1293mx") (0.49)

+ [apr field='Ár 1'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='OKJ'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Szakmai előképzettség'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Időtartam 1'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Besorolás'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Tagozat'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Joker 1 név'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Joker 1 érték'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Tananyagok díja'] attempting to be used on a page where there is no collection.

+ [apr field='Vizsgadíj'] attempting to be used on a page where there is no collection.